Chroń i ulepszaj swoją podłogę - mata pod krzesło

Właśnie zainstalowałeś nową podłogę z twardego drewna, może zniszczoną szeroką deskę, odzyskaną sosnę lub odnowiony rocznik. Każdy szczegół jest doskonały, wszystkie meble biurowe są na swoim miejscu, ale brakuje Ci jednego ważnego szczegółu, potrzebujesz czegoś, co ochroni Twoją podłogę przed codziennymi otarciami. 

Jeśli chcesz uniknąć nieestetycznych zadrapań, otarć lub wgnieceń spowodowanych toczeniem się krzesła biurowego po podłodze z twardego drewna, zainwestuj w matę na krzesło. Mogą one podwoić żywotność Twojej podłogi, a jeśli zdecydujesz się na szklaną matę na krzesła biurowe, skorzystasz również z eleganckiego i profesjonalnego wyglądu. Kółka krzeseł biurowych uszkodzić podłogę z twardego drewna w czasie, ponieważ twarde plastikowe kółka, które pochodzą z krzeseł biurowych nie ślizgają się gładko po twardej powierzchni. 

Istnieją 3 praktyczne zalety ochrony nowych podłóg za pomocą szklanej maty na krzesła: 

  • Są łatwiejsze do czyszczenia
  • Trwają niewiarygodnie długo 
  • Oferują one pewien luksus, którego inne materiały nie mogą 

Dlatego w tym artykule omawiamy, dlaczego maty ze szkła są najskuteczniejszym rozwiązaniem, które chroni podłogi z twardego drewna, a jednocześnie jest proste i ekonomiczne. Inwestycja w ochronę Twojej podłogi biurowej może przynieść Ci korzyści przez lata. 

Chroń swoją podłogę z twardego drewna

Najlepszy sposób, aby chronić podłogę z twardego drewna przed fotelami biurowymi
Zacznij od kółek z miękkim bieżnikiem na krześle/kółkach
Jedną z największych zalet mat na krzesła biurowe jest to, że chronią one podłogę poniżej. Nie tylko chronią ją przed bezpośrednim kontaktem z krzesłem biurowym, ale także przed nieprzewidzianymi zdarzeniami. Maty mogą lepiej pochłaniać każde uderzenie spadającego przedmiotu niż sama podłoga. 

Ale co chroni matę biurową i zapewnia najdłuższy okres eksploatacji od momentu zakupu? Odpowiedzią są kółka z miękkim bieżnikiem do krzeseł biurowych, które zostały specjalnie zaprojektowane do łatwego przesuwania się po twardych powierzchniach. Większość krzeseł biurowych wyposażonych jest w twarde kółka wykonane z tworzywa sztucznego lub twardego nylonu przeznaczonego do miękkich wykładzin dywanowych, ale przełączając się na bardziej miękką alternatywę wykonaną z uretanu, będziesz czuł się bardziej komfortowo przy biurku i utrzymasz swój matę biurową w nowym wyglądzie.

Wybierz Materiał Wysokiej Jakości
Maty na krzesła biurowe, a w szczególności maty na krzesła szklane, dodają Twojemu biuru wizualnej atrakcyjności. Wysokiej jakości szkło zapewnia łatwe przesuwanie i wytrzymałe zabezpieczenie podłogi, które może wytrzymać codzienne użytkowanie, jednocześnie dopasowując się do stylu Twoich mebli biurowych.

Szklane maty do krzeseł biurowych są lepszym wyborem niż niskiej jakości opcje plastikowe, ale nie wszystkie są takie same. Podczas gdy szkło hartowane jest naturalnie wytrzymałe i odporne na wgniecenia, nanotechnologiczna powłoka dodana do górnej powierzchni zwiększa odporność na zarysowania i sprawia, że mata dłużej wygląda jak nowa. Ponadto, polerowane krawędzie o jakości meblowej nadają piękny styl, eliminując jednocześnie rysy i odpryski, które są powszechne, jeśli mata ma tylko kwadratowe krawędzie cięcia.

Aby chronić swoją drewnianą podłogę, należy rozważyć zastosowanie maty podłogowej ze szkła hartowanego i zabezpieczonej powłoką nanotechnologiczną. Jest to lepsza alternatywa dla zużytych plastikowych mat. Inne alternatywy to winylowe i poliwęglanowe maty na biurko, które są nieprzezroczyste i nie poprawią wyglądu Twojej pięknej podłogi z twardego drewna. Co gorsza, maty plastikowe kończą się wgnieceniami, pęknięciami i muszą być często wymieniane. W rzeczywistości maty plastikowe nie chronią podłogi - są znane z tego, że płasko szlifują kurz i zanieczyszczenia w drewnie.

Dokładny pomiar miejsca pracy

Nie mierząc odpowiedniej powierzchni, potrzebujesz swojej maty biurowej, aby pokryć krzesło może spaść z maty, porysować podłogę lub ograniczyć ruch. Aby uzyskać jak najlepszą ochronę podłogi z maty na krzesło, należy ocenić wielkość miejsca pracy. Jeśli zauważyłeś, że lubisz się często przemieszczać, być może wolisz zwiększyć rozmiar i zamówić dużą matę z krzesłem biurowym, aby poprawić manewrowość. Jeśli masz tendencję do pozostawania na miejscu przez cały dzień i potrzebujesz tylko ograniczonej powierzchni, mniejszy rozmiar może być najlepszym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb. 

Większość mat biurowych nie może być dostosowana do Twojej wyjątkowej przestrzeni biurowej, ponieważ są one wykonane w ogólnych rozmiarach pasujących do większości biur. Nie sądzimy jednak, aby był to najlepszy sposób na ochronę podłogi i zapewnienie profesjonalnego wyglądu biura. Na przykład, oferujemy 18 dostępnych w magazynie rozmiarów, które są odpowiednie dla większości krzeseł, ale możemy również współpracować z Tobą w celu stworzenia opcji niestandardowej. Maty plastikowe, winylowe, bambusowe i gumowe nie są wykonywane na zamówienie i można je dostosować do indywidualnych potrzeb, jak maty szklane.

Wybierz matę na krzesła biurowe zaprojektowaną dla każdego typu podłogi
Twoje biuro domowe może nie zawsze znajdować się na podłodze z twardego drewna, więc upewnij się, że mata biurowa będzie działać na każdej powierzchni. Szklane maty biurowe są odporne na pękanie na każdym podłożu z runa wykładziny lub twardej powierzchni, co czyni je idealną, uniwersalną opcją dla Twojego biura. Alternatywne maty winylowe są przeznaczone do jednorazowego użytku na dywanie lub twardym drewnie, ale nie na obu tych powierzchniach.  

Więc niezależnie od tego, czy kupujesz matę do domu czy do biura firmowego, musisz rozpocząć proces zakupu od rozważenia rodzaju podłogi w miejscu pracy. Dywany są zwykle pluszowe i gęste, co sprawia, że trudno nimi manewrować. W przypadku pomieszczeń wyposażonych w wykładzinę dywanową należy zdecydować się na matę na tyle grubą, aby nie została zakopana pod powierzchnią. W większości przypadków mata o grubości co najmniej jednej czwartej cala powinna spełniać Twoje oczekiwania. Mata ta jest uniwersalna i sprawdzi się na większości typów podłóg, w tym na dywanach, twardym drewnie, laminatach i płytkach.

 

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z firmowymi gadżetami.

Jakie są popularne gadżety reklamowe?
Czy warto inwestować w firmowe gadżety?
Jak przyciągnąć klientów swoimi dodatkami?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@stylgraf.pl

Galeria