Top 5 powodów, dla których potrzebujesz podnóżka

Kupując ergonomiczne krzesło, regulowane biurko lub w pełni ergonomiczną konfigurację, można łatwo skupić się na plecach, ramionach i szyi, a także przeoczyć nogi i stopy. Jeśli jednak stopy i nogi nie są odpowiednio podparte, może to doprowadzić do uszkodzenia krążenia i spowodować długotrwałe problemy zdrowotne.

Dlatego gorąco polecamy zamówienie podnóżka, który będzie pasował do Twojego ergonomicznego krzesła. Od dłuższego czasu podnóżek jest domeną salonu i salonu, ale uważamy, że żadna ergonomiczna konfiguracja nie jest kompletna bez niego. Oto 5 najważniejszych powodów, dla których warto go zamówić:

#1. Podnóżki są dobre dla niższych ludzi.

Podczas gdy istnieją krzesła przeznaczone dla małych użytkowników, podnóżek to świetny sposób, aby mniejsi użytkownicy mogli czerpać korzyści z ergonomicznego siedzenia bez konieczności ograniczania swoich możliwości. Aby uzyskać maksymalne korzyści z ergonomicznego krzesła, należy siedzieć z nogami płasko na podłodze, co może być trudne do zrobienia, gdy jesteś małą osobą. Ale podnóżek pozwala krótszym użytkownikom utrzymać stopy na płasko, a ich waga jest odpowiednio rozłożona, nawet jeśli krzesło nie może być na tyle niskie, aby mogli dotknąć podłogi.

#2. Są też wspaniałe dla wszystkich.

Jednak nie trzeba być krótszym, aby skorzystać z lepszego krążenia i przepływu krwi, które są dostarczane z podnóżkiem. Poprzez zmniejszenie nacisku na nogi , podnóżek może pomóc w zapobieganiu zakrzepom krwi związanym z zakrzepicą żył głębokich , zmniejszyć nacisk na dolnej części pleców i zmniejszyć obrzęk i żylaki . Czy Twoje krzesło nie posiada krawędzi wodospadu? W takim przypadku podnóżek jest absolutną koniecznością, aby zmniejszyć dyskomfort i problemy z krążeniem, które mogą pojawić się podczas dłuższego siedzenia.

#3. Podnóżki zachęcają do aktywnego siedzenia

Coraz więcej badań ujawnia, że siedzenie nieruchomo przez cały dzień po prostu nie jest dla ciebie dobre. Na szczęście, podnóżek może być świetną opcją do koncentrowania ruchu i aktywnego siedzenia. Maszyny dla stóp firmy Humanscale zachęcają do ruchów kołyszących, które utrzymują nogi w ruchu, krew płynie, a stopy są wygodne.

#4. Działają też dobrze z regulowanym biurkiem

Ale tylko dlatego, że stoisz, nie oznacza, że oparcie dla stóp nie jest dla ciebie dobrym rozwiązaniem. Podnóżek E3 Adjustable Footrest firmy UPLIFT Desk to idealny podnóżek dla użytkowników, którzy nadal przyzwyczajają się do swoich regulowanych biurek. Skuteczny podnóżek może pomóc użytkownikom stać 30% dłużej, dzięki czemu zmaksymalizujesz efekty zdrowotne wynikające ze stania podczas pracy.

#5. Są takie wygodne!

Przede wszystkim, podnóżek jest po prostu bardziej komfortowy niż oparcie stóp na podłodze. Oprócz korzyści związanych z krążeniem, podnóżek został zaprojektowany specjalnie z myślą o wygodzie stóp, o wiele bardziej niż wykładzina dywanowa czy podłoga z twardego drewna. Niektóre z naszych podnóżków Humanscale są nawet dostępne w różnych wykończeniach drewnianych, więc możesz znaleźć taki, który idealnie pasuje do wystroju Twojego biura.

 

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z firmowymi gadżetami.

Jakie są popularne gadżety reklamowe?
Czy warto inwestować w firmowe gadżety?
Jak przyciągnąć klientów swoimi dodatkami?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@stylgraf.pl

Galeria