Jak wybrać podkładkę pod mysz?

Podczas gdy podkładka pod mysz pojawiła się na świecie ponad pół wieku temu, teraz już bardzo różni się od pierwszego projektu z 1969 roku. Jeśli chodzi o gry, to dobra i odpowiednia podkładka z pewnością zapewni graczom lepszą wydajność i doświadczenie.
Jednak spośród wszystkich różnych podkładek, jak wybrać podkładkę dla siebie? Oto kilka wskazówek.


Materiał
Istnieje wiele różnych materiałów, na przykład tkanina, silikon, aluminium, a nawet szkło. Po pierwsze, musisz wziąć pod uwagę rodzaj gry, w którą grasz i DPI twojej myszy. Chcesz mieć prędkość lub typ sterowania.
Najczęściej stosowanym materiałem jest tkanina. Składa się on z tkaniny i antypoślizgowego dna, które normalnie jest gumowe. Zaletą tego materiału jest rozsądna cena i wygoda.
Podkładka pod myszkę do gier MSI GD21/GD30/GD70 wykorzystuje jedwabistą powierzchnię materiałową, która zapewnia niezrównany komfort i precyzję działania myszy do gier.

Rozmiar

Rozmiar ma znaczenie. Oczywiście, pierwszą rzeczą jest to, jak duże jest twoje biurko? A nawet jak duża jest twoja klawiatura i mysz. Bawisz się komputerem stacjonarnym lub notebookiem? To są czynniki, które decydują o wielkości prawej podkładki pod mysz. Jeśli Twoje biurko jest wystarczająco duże, lepiej mieć dużą podkładkę pod mysz. Może ona dać Ci wystarczająco dużo miejsca na nawigację myszką i jest bardziej komfortowa dla Twojej dłoni. Spróbuj i znajdź wygodną konfigurację dla swojego środowiska gry.
Rozmiar

Inne funkcje dodatkowe
Jest jeszcze kilka innych funkcji dla graczy. Na przykład, oświetlenie RGB daje jeszcze bardziej wciągające wrażenia z gry. Podkładka pod myszkę do gier MSI GD60 oferuje efekty oświetlenia RGB. Użytkownik może łatwo przełączać się za pomocą przycisku sprzętowego. Funkcje ładowania bezprzewodowego pozwalają na ładowanie bezprzewodowej myszy lub telefonu komórkowego. Wodoodporne materiały zostały zaprojektowane z myślą o łatwym czyszczeniu w razie przypadkowego rozlania napoju.


Podsumowanie
Może podkładka pod mysz może nie być pierwszą rzeczą na głowie gracza. Jednak na pewno ważne jest, aby poprawić swoje wrażenia z gry.

 

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z firmowymi gadżetami.

Jakie są popularne gadżety reklamowe?
Czy warto inwestować w firmowe gadżety?
Jak przyciągnąć klientów swoimi dodatkami?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@stylgraf.pl

Galeria