Pomysłowe gadżety nie tylko dla najmłodszych - długopisy

Naukę możemy sobie uprzyjemnić na wiele różnych sposobów. Pomocne mogą być tutaj między innymi atrakcyjne gadżety, które będziemy mieli. Ciekawe długopisy mogą kosztować jedynie dwa złote. Dodadzą one uroku w czasie lekcji i odrabiania prac domowych. Pomysłowe długopisy są nie tylko przydatne ale również modne.

Długopisy z postaciami z bajek

Postaci z kreskówek, filmów animowanych czy gier to dla dzieci prawdziwi idole. Nic dziwnego, że na akcesoriach szkolonych i dodatkach do pokojów się oni pojawiają. na czasie są obecnie między innymi Angry Birds czy Minionki. Zawsze modne są takie gadżety, które mają wykorzystywane postacie superbohaterów. Dziewczynki chętnie wybierają takie z postaciami z Krainy Lodu. Większość oferowanych długopisów jest automatyczna, nie ma skuwek. Można je kupować kompletami.

Długopisy dla dzieci

Długopisy dla dziewczynek

Wśród najmłodszych dziewczynek bardzo popularne są gadżety z Barbie oraz Hello Kitty. Dużo różu to zawsze taka opcja, która doskonale się sprzedaje. Dla nastolatek lepsze będą już długopisy z Violettą. Wśród wielu ciekawych propozycji są między innymi wielokolorowe różnorakie długopisy.

Długopisy dla chłopców

Chłopcy lubią długopisy, które mają kilka różnych opcji. Takie z latarką, zegarkiem czy ściągą z tabliczki mnożenia, to zawsze sprzedaje się świetnie. Oczywiście dla chłopców idealne są również takie długopisy, które nawiązują do ulubionych piłkarskich zespołów. Takim ciekawym gadżetem stają się długopisy, które mają znikający atrament. Okazuje się, że obecnie sprzedają się one doskonale. Napis będzie można czytać dopiero po jego podświetleniu.

Oprócz tego, że mamy różnorakie długopisy z niebieskim czy czarnym tuszem to pojawiają się również propozycje długopisów kolorowych. Najbardziej popularne są takie z żelowymi wkładami, w neonowych kolorach. Wybierane są chętnie całe zestawy takich długopisów, dzięki czemu pod ręką będzie można mieć kilka różnych kolorów. Pomysłowe ołówki Zamiast tradycyjnych ołówków obecnie modne są takie, które mają między innymi figurkę na czubku czy miękki pomponik.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z firmowymi gadżetami.

Jakie są popularne gadżety reklamowe?
Czy warto inwestować w firmowe gadżety?
Jak przyciągnąć klientów swoimi dodatkami?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@stylgraf.pl

Galeria