Kubek – mały gadżet o dużej sile reklamowej.

Każdy z nas lubi kubki. Kubki mamy wszędzie, w domu, w pracy, mamy swoje ulubione kubki u mamy i u babci, korzystamy z nich kilka lub nawet kilkanaście razy dziennie. Niektóre są z nami przez długie lata, a więc nie dziwi fakt, że kubki stały się jednym z ulubionych przekazów reklamowych.

Wartość kubka

W kubku parzymy ulubioną kawę i herbatę, co automatycznie kojarzy się nam z czymś przyjemnym i miłym. Kubek stawiamy na biurku lub stole, i zawsze mimochodem przeczytamy to co jest na nim napisane. Kubek zawsze jest pod ręką, sięgamy po niego w każdym dniu bez względu na pogodę. To co jest na nim umieszczone stanowi trwały i bardzo jasny przekaz do klienta, a w dodatku kubek który nie zostanie wyrzucony czy też zużyty po kilku dniach lub tygodniach.

Kubek na prezent

Jest to idealny prezent dla każdego, dla kontrahenta, dla sprzedawców, dla pracowników lub znajomych z branży. W zależności od projektu na jaki się zdecydujemy, może mieć szeroki zakres reklamowy, w którym możemy pokazać największe swoje atuty. Dzięki temu możemy stać się idealnym gadżetem podczas targów, pokazów i eventów jaki są organizowane przez firmę.

Kubki reklamowe

Wykorzystanie powierzchni kubka

Kubek ma dosyć sporą powierzchnię użytkową, można na niej umieścić całkiem sporo informacji graficznych lub teleadresowych, a przede wszystkim znak firmowy, jaki klienci będą natychmiast rozpoznawali. Tutaj logo firmy i jej motto reklamowe mają szanse przetrwać bardzo długo, w przeciwieństwie do plakatów czy ulotek. Za każdym razem gdy pije się kawę czy herbatę, to grafika kubka przypomni o firmie oraz o jej produktach i usługach.

Czyli jest duże prawdopodobieństwo, że komunikat na nim umieszczony zapadnie w pamięć użytkownikowi znacznie lepiej, niż inne umieszczone w prasie czy w broszurach. W dodatku przekaz ten jest delikatny, nie tak nachalny jak reklamy telewizyjne, po kubek sięgamy wtedy gdy my tego chcemy i to nasza decyzja, zatem też łatwiej przyjmujemy taką formę reklamy.

Popularny gadżet

Kubki stał się jednym z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych w Polsce. Warto wybrać jego dobrą jakość i kształt, który spodoba się przyszłym użytkownikom. W ofercie jaką prezentujemy można znaleźć szereg modeli i typów kubków, które z pewnością będą cenionym podarkiem wśród klientów. kubki w swoich kampaniach reklamowych wykorzystywały wielkie marki znane na całym świecie, warto więc iść za ich przykładem i intrygującym napisem na kubku przyciągnąć klientów do siebie.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z firmowymi gadżetami.

Jakie są popularne gadżety reklamowe?
Czy warto inwestować w firmowe gadżety?
Jak przyciągnąć klientów swoimi dodatkami?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@stylgraf.pl

Galeria