Gadżet reklamowy z górnej półki – kubek termiczny

Kawa, herbata czy gorąca czekolada.

Niezależnie od tego co wleje się do kubka termicznego mamy szansę na to, że przez długie godziny temperatura nie będzie się tam zmieniać. Kubki takie dają nam szansę na to, by mieć zawsze pod ręką taki napój, który nam będzie najbardziej odpowiadać. Nie każdy jednak taki kubek będzie tak samo dobry, nie zawsze warunki izolacyjne będą na tym samym poziomie.

Czym się zatem kierować przy ich zakupie?

Podstawowym zadaniem kubków termicznych będzie możliwie jak najdłuższe utrzymywanie temperatury wlanych płynów. Mamy tam podwójne ścianki, które odpowiadać mają za izolowanie płynów od warunków atmosferycznych. Wnętrze kubków wykonuje się z aluminium, szkła czy tez plastiku. Każdy materiał ma tu swoje plusy i minusy. Szkło dobrze trzyma temperaturę, ale niestety szybko będzie ulegać zniszczeniu i nie sprawdzi się zbyt dobrze. Warto także sprawdzić jak wygląda kształt takiego kubka.

Wygodne kubki termiczne

To rzeczywiście ważny element, ponieważ ma być on odpowiednio komfortowy w każdych warunkach. Dlatego trzeba sprawdzać jak wygląda i czy będzie można z niego zawsze korzystać tak, ze wygodnie będzie się dało napić. Musi mieć odpowiednio wygodny uchwyt. Dobrze jeśli pojawia się na takim kubku taki element, który będzie uniemożliwiał poślizg to bardzo ważne, ponieważ dzięki temu nawet w mniej komfortowych warunkach można się wygodnie napić.

Ceny kubków termicznych

Różnice w cenie kubków jak się okazuje są pokaźne. Znajdziemy takie za 10 złotych, ale mają one słabą jakość i niewielkie możliwości. Dobry kubek znanej marki o dobrych właściwościach utrzymujących temperaturę do wydatek na poziomie od 60 do nawet 200 złotych, a wiec ta dysproporcja jest znacząca.

Jaki kubek termiczny wybrać?

Wybór jest znaczący i każdy może szukać dla siebie takich propozycji, które jemu będą najbardziej odpowiadać. Dużo zależy od indywidualnych preferencji kupującego. Możliwości są różne, ale chyba tym czynnikiem decydującym zawsze będzie cena. Dodatkowo warto także sprawdzić jakie udogodnienia producent dla nas przygotował.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z firmowymi gadżetami.

Jakie są popularne gadżety reklamowe?
Czy warto inwestować w firmowe gadżety?
Jak przyciągnąć klientów swoimi dodatkami?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@stylgraf.pl

Galeria