5 oryginalnych pomysłów na kubki reklamowe

Jesień nadchodzi wielkimi krokami, zima za pasem…warto się przygotować zanim nadejdą pierwsze mrozy. Także biznes gadżetów reklamowych kieruje się pewną sezonowością.

Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

Obecnie jak się okazuje kubki termiczne to modny gadżet, który estetycznie może przybierać wiele różnych form. Dlatego każdy może dla siebie wybrać coś interesującego.

Kubek termiczny w kształcie obiektywu

Dla miłośnika fotografii będzie to wybór doskonały. Jeśli zajmujemy się robieniem zdjęć to na pewno spędzaliśmy wiele godzin w bezruchu, by uchwycić najlepsze momenty. Teraz przy obiektywie możemy mieć również drugi obiekty, w którym będzie na nas czekał nasz smaczny, ulubiony napój.

Kubki termiczne z napisami

Jeśli ktoś lubi takie gadżety, na których wprost jest napisane czego oczekuje to na pewno będzie to dla niego najlepsze rozwiązanie. Do tej pory takie śmieszne napisy dominowały na koszulkach, ale obecnie pojawiają się również na termicznych kubkach i okazuje się, że cieszą się sporym zainteresowaniem. Jest to rzeczywiście taki gadżet, który bardzo dobrze się obecnie sprzedaje.

Rodzaje kubków termicznych

Kubek termiczny samomieszający

Jeśli ktoś lubi różnorakie nowoczesne gadżety to taki kubek będzie dla niego. W środku znajduje się specjalne mieszadełko, które uruchamiane jest przyciskiem na uchu kubka. Jeśli ktoś lubi kawę z mlekiem to właśnie taki kubek będzie dla niego najlepszy. Będzie można komfortowo posłodzić i przygotować sobie swoją ulubioną kawę niezależnie od tego, gdzie będziemy się znajdować.

Kubek termiczny w kształcie opony

Dla osób, które życie spędzają w samochodzie to oczywiście gadżet obowiązkowy. Chyba każdy będzie z uśmiechem sięgał po taki kubek w kształcie opony, w którym będzie ulubiony napój. Jest to świetna motoryzacyjna propozycja, która wielu osobom powinna się rzeczywiście spodobać.

Kubek w kształcie puszki

Puszka z napojem? Chętnie po nią sięgamy, ale tym razem może tam być nasz ulubiony ciepły napój – kawa, herbata a może gorąca czekolada kubki w kształcie puszki są praktyczne, wygodne i na pewno będą dobrym wyborem.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z firmowymi gadżetami.

Jakie są popularne gadżety reklamowe?
Czy warto inwestować w firmowe gadżety?
Jak przyciągnąć klientów swoimi dodatkami?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@stylgraf.pl

Galeria