Jak działa podpórka pod plecy? Wszystko, co musisz wiedzieć

W tych dniach pracy w domu jest szansa, że spędzasz wiele godzin dziennie przyklejonych do krzesła. Może się zdarzyć, że będziesz się rozciągał i ćwiczył różne części ciała, ponieważ bóle i bóle wynikają z ciągłej rutyny siedzenia na krześle biurowym, pisania na komputerze.

Istnieje kilka rozwiązań tego powszechnego problemu i wszystko zaczyna się od utrzymania dobrej postawy ciała. Oczywiście można podjąć nadmierne środki, np. całkowicie zastąpić fotel w biurze lub umówić się na wizytę u fizjoterapeuty. Zalecamy jednak szybkie i natychmiastowe rozwiązanie w postaci Poduszki Podtrzymującej Lędźwie - poduszki podtrzymującej plecy, która położy kres bólom pleców.

Ale co to jest Poduszka wspomagająca krążenie lędźwiowe i jak mogę jej używać? Poniżej dowiesz się dokładnie, dlaczego poduszka podporowa na odcinek lędźwiowy jest dobra dla Twoich pleców i jak jej używać. 

Poduszka podtrzymująca odcinek lędźwiowy

Co to jest Poduszka podtrzymująca odcinek lędźwiowy?
Lumbar Support Pillow to lekka i przenośna poduszka wykonana z pianki z pamięcią. Jest ergonomicznie zaprojektowana, aby zapewnić maksymalne podparcie kręgosłupa, odciążając go i pomagając poprawić postawę użytkownika lub rozwiązać problemy z układem mięśniowo-szkieletowym. Dzięki zastosowaniu mapowania ucisku i oddychającej pianki z pamięcią poduszka podporowa Lumbar Support Pillow zapewnia skuteczne rozłożenie ciężaru przy jednoczesnym dostosowaniu do naturalnej krzywizny pleców.

Materiały użyte w poduszce podpierającej lędźwie są bardzo oddychające, a jednocześnie higieniczne, co pozwala na duży przepływ powietrza, ale przede wszystkim zapewnia komfort. Ten przepływ powietrza oznacza, że wewnątrz poduszki panuje mikroklimat, który sprzyja odprowadzaniu ciepła i potu. Większość poduszek lędźwiowych jest obecnie wyposażona w elastyczny, regulowany pasek, który umożliwia przymocowanie ich do siedzenia, poprawiając w ten sposób postawę, gdziekolwiek jesteś.

Biorąc pod uwagę stopień wykorzystania krzeseł i biurek, wiadomo, że stają się one podatne na zarazki i bakterie. Poduszki podtrzymujące odcinek lędźwiowy są niealergiczne, odporne na zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy, ale są również wyposażone w miękką aksamitną pokrywę, którą można prać w pralce, dzięki czemu można je czyścić zawsze, gdy jest to potrzebne.

Kiedy potrzebna jest poduszka podtrzymująca odcinek lędźwiowy?
Jeśli spędzasz kilka godzin dziennie w tej samej pozycji siedzącej, możesz robić niepotrzebne, ale poważne szkody dla swojej postawy i w konsekwencji dla kręgosłupa. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem biurowym, kierowcą ciężarówki, osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim, czy po prostu kimś, kto ma problemy z kręgosłupem, poduszki podtrzymujące plecy, takie jak poduszka lędźwiowa, są natychmiastowym i skutecznym lekarstwem.  

Zostały one zaprojektowane tak, aby poprawić Twoją postawę, ale przede wszystkim, aby utrzymać Twoją pozycję siedzącą tak komfortową, jak to tylko możliwe. Poduszka podtrzymująca odcinek lędźwiowy jest skuteczna zawsze, gdy siedzisz, przed, w trakcie i po odczuwaniu bólu lub bólu pleców, więc nigdy nie ma czasu, aby nie były one użytecznym dodatkiem.

Jak używać Poduszkę podtrzymującą odcinek lędźwiowy
Kiedy już masz Poduszkę wspomagającą krążenie lędźwiowe, możesz się zastanawiać, co właściwie powinieneś zrobić z tym produktem, aby upewnić się, że ma on pełny efekt. Przeszedłszy tak wiele testów, ważne jest, abyś używał go prawidłowo, aby właściwie poprawić swoją postawę.

W przypadku siedzenia na krześle poduszkę podparcia lędźwiowego należy umieścić pionowo w poprzek oparcia krzesła, tak aby znajdowała się równo z dolną częścią oparcia. Powinna ona utrzymywać uszy, ramiona i biodra w jednej linii, tak aby zachować naturalną krzywiznę kręgosłupa. Nie należy od razu zakładać go na plecy, ponieważ może powodować ból pleców. Umieść go poniżej krzywizny pleców tak, aby podtrzymywał Twój kręgosłup i utrzymywał prostą postawę.

 

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z firmowymi gadżetami.

Jakie są popularne gadżety reklamowe?
Czy warto inwestować w firmowe gadżety?
Jak przyciągnąć klientów swoimi dodatkami?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@stylgraf.pl

Galeria