Najlepsze drukarki na rok 2020

Szukasz najlepszych opcji dla domu lub małego biura? Nasi recenzenci drukarek prześwietlają ponad dziesiątki drukarek, porównując ich szybkość, jakość i użyteczność. Jako doskonała wszechstronna drukarka, HP OfficeJet Pro 9015 jest najlepsza.

OfficeJet ma jednak towarzystwo. Jeśli szukasz solidnej opcji budżetowej, a może drukarki laserowej, mamy świetne alternatywy, które wymieniliśmy poniżej, które są również bardzo zalecane.

Najlepsze w okolicy drukarki: HP OfficeJet Pro 9015

HP spędził wiele lat na powolnym prasowaniu zagięć w linii Office Jet i aktualizacji technologii dla nowoczesnego domu lub biura. Rezultatem tego jest OfficeJet Pro 9015, niezwykle zaawansowana drukarka, która bardzo ciężko pracuje, aby doświadczenie drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania - jeśli nie jest przyjemne - było niezawodnie zarządzane. Posiada prędkość drukowania 22 stron na minutę (ppm), automatyczne skanowanie dwustronne do 1200 dpi, 35-stronicowy automatyczny podajnik dokumentów oraz 25-arkuszową kasetę na papier.

Na drukarce, doskonały kolorowy ekran dotykowy pozwala na zmianę ustawień i wybór narzędzi, z wieloma opcjami wysyłania skanów do poczty elektronicznej, chmury lub wybranego urządzenia (z kompatybilnością Alexa i Google Assistant, praca głosowa jest również opcją). Możesz też skorzystać z aplikacji HP smart, która umożliwia sterowanie drukarką z dużej odległości, a nawet monitorowanie poziomu atramentu. To dopiero początek, jeśli chcesz przekopać się do inteligentnych zadań, które pozwalają zoptymalizować drukarkę pod kątem konkretnych programów, takich jak QuickBooks.

Opcje połączeń obejmują główne funkcje Wi-Fi Direct, takie jak Apple AirPrint: Jeśli drukujesz przez sieć Wi-Fi, masz też do dyspozycji inteligentne połączenie Wi-Fi, które monitoruje problemy z połączeniem i w miarę możliwości samo się naprawia. Ponieważ jest to HP, drukarka jest też wyposażona w szereg funkcji zabezpieczających, takich jak szyfrowanie i ochrona hasłem.

Niewiele drukarni kiedykolwiek pokazało taką jakość od góry do dołu. Zauważymy jednak, że choć jest ona nieco bardziej kompaktowa niż poprzednie modele, to jednak nadal zajmuje sporo miejsca, więc trzeba zrobić na niej miejsce.

Najlepsza drukarka fotograficzna: Epson SureColor P400

Fotografia to drogie hobby, a jeśli zainwestowałeś dużo pieniędzy w świetny aparat fotograficzny, możesz potrzebować drukarki, która potrafi zrobić Twoje zdjęcia sprawiedliwie. Podczas gdy na wysokiej klasy drukarkę fotograficzną z pewnością można wrzucić tysiąc dolarów, Epson SureColor P400 oferuje doskonałe wydruki bez konieczności sięgania do funduszu emerytalnego.

Dzięki swojej skromnej fasadzie, P400 może nie wyglądać jak nic niezwykłego, ale mieści w sobie system ośmiu kaset (siedem kolorów i "Gloss Optimizer"), który może tworzyć wydruki o "doskonałej dokładności i nasyceniu kolorów", jak to określamy w naszej recenzji. Siedem kolorów atramentu P400 pozwala na uzyskanie bogatej różnorodności odcieni, a "optymalizator połysku" nadaje zdjęciom zgrabne wykończenie, które podkreśla nasycenie kolorów.

P400 może pomieścić papier o wymiarach do 13 na 19 cali, i chociaż drukowanie tych arkuszy może trochę potrwać (według naszego recenzenta kilka minut), wyniki są oszałamiające. Być może istnieją drukarki fotograficzne z wyższym sufitem niż P400, ale fotografowie dorywczy lub ci, którzy wciąż uczą się sznurów, powinni uzyskać największą wartość z tej podstawowej bestii.

Najlepsza mała drukarka: HP Tango X

Dla przeciętnego domu, akademika czy nawet firmy, potrzeby w zakresie druku nigdy nie były rzadsze. Każdy przeszedł na technologię cyfrową, a pliki PDF można łatwo podpisać na komputerze... ale niektóre wydruki są nadal wymagane z konieczności. Do tych zadań wkracza Tango X: Ta malutka drukarka nie ma ekranu i prawie żadnych przycisków - robi wszystko za pomocą aplikacji i poleceń głosowych, oferując kompatybilność z Alexa, Google Assistant i Cortana.

Drukarka posiada również dużą dokładność odwzorowania kolorów do drukowania zdjęć, a opcjonalne wysokowydajne wkłady zapewniają większą elastyczność, w zależności od tego, co chcesz wydrukować. Jednak w tym kompaktowym modelu nie ma miejsca na automatyczny podajnik dokumentów i nie wygra on dokładnie żadnych nagród za szybkość. Można jednak śmiało powiedzieć, że Tango reprezentuje przyszłość druku i może być idealne dla Ciebie już teraz.

Najlepsza drukarka biurowa: Canon Maxify MB5420

Jeśli prowadzisz małą firmę, jest szansa, że musisz wydrukować wiele dokumentów, a nie tylko każda drukarka będzie robić. Będziesz potrzebował drukarki, która działa szybko (więc nie masz ludzi tworzących kolejkę, zrzędzących ze złością), i takiej, która poradzi sobie z rygorem częstego drukowania bez załamywania się.

Wprowadzić Canon Maxify MB5420. Dzięki swojej kompaktowej budowie w kształcie kostki, MB5420 zmieści się w każdym biurze lub domu i choć może nie być najładniejszym koniem w stajni, to jednak jest w stanie udźwignąć dużą ilość ciężaru. Drukarka może pomieścić około 500 kartek papieru (rozłożonych na dwóch tacach), i jak zauważyliśmy w naszym przeglądzie, może drukować dokumenty monochromatyczne z prędkością 22,2ppm (10ppm w przypadku dokumentów kolorowych). Krytycznie, może też wytrzymać duże obciążenie pracą. Miesięczny cykl "duty" drukarki wynosi 2000 stron, co prawdopodobnie wystarczy dla każdej małej firmy.

Jako urządzenie wielofunkcyjne, MB5420 może robić więcej niż tylko drukować; może również faksować, kopiować i skanować, i jak powiedzieliśmy w naszej recenzji, "nasze zeskanowane dokumenty wykazywały dokładne kolory i drobne szczegóły". Chociaż nie jest to najtańsza drukarka na świecie, MB5420 daje dużo kilometrów za cenę.

Najlepsza drukarka laserowa: Brat HL-3170CDW

Jeśli chcesz mieć drukarkę laserową do domu lub biura, to Brat HL-3170CDW jest bezpiecznym zakładem, kompaktowym urządzeniem, które możesz otrzymać w przystępnej cenie. Ta drukarka może przebijać się przez zadania w tempie 23 str./min. i mieści 250 arkuszy papieru; oba te czynniki sprawiają, że jest to dobry wybór dla biur, gdzie ludzie mogą potrzebować wydrukować wiele dokumentów, nie czekając, aż ktoś inny skończy swoją pracę.

Drukarka jest nie tylko szybka, ale także obsługuje drukowanie dwustronne dla stron dwustronnych. Cokolwiek drukujesz, prawdopodobnie będzie wyglądać świetnie, ponieważ może drukować pełnokolorowe dokumenty w rozdzielczości 600 na 2400 dpi.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z firmowymi gadżetami.

Jakie są popularne gadżety reklamowe?
Czy warto inwestować w firmowe gadżety?
Jak przyciągnąć klientów swoimi dodatkami?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@stylgraf.pl

Galeria