Gadżety reklamowe

Jeśli ktoś chce sięgnąć po jakieś nietypowe gadżety reklamowe obecnie ma wiele ciekawych możliwości jakie można wykorzystywać. Można postawić na takie gadżety, które ułatwią przetrwanie ciężkiego zimowego okresu. Podpowiadamy jakie wybierać kubki czy termosy, by przygotować taki gadżet, który świetnie się sprawdzi. Osoby, które chętnie piją ciepłe napoje inwestują obecnie w różnorakie propozycje gadżetów, kubków termicznych czy termosów, które będą dobrym wyborem dla zatrzymania ciepła napojów.

Gadżety do zadań specjalnych

Kubki termiczne czy termosy są na topie a okres jesienno zimowy to taki czas, gdy wyjątkowo będziemy je doceniać. Na rynku mamy wiele różnych kształtów i propozycji w tym właśnie zakresie. Są to takie gadżety, które są szczególnie modne i przyciągają uwagę. Warto wybrać je tak, by były dopasowane do naszych potrzeb oraz gustów.

Gadżety reklamowe

Dlaczego warto?

Dobry kubek termiczny czy mały termos można traktować jako element wielofunkcyjny. Będzie można go wykorzystywać tak naprawdę wszędzie. W domu, pracy samochodzie a także w czasie wycieczki czy spaceru. Utrzymuje doskonale temperaturę napojów w chłodne dni, a więc będzie swoje zadania doskonale spełniał. Co więcej praktycznie każdy z nich ma wygodne otwarcie, które chroni przed rozlaniem płynu.

Rodzaje kubków termicznych

Najczęściej mamy na rynku takie modele, które wyglądem nie różnią się od tych sprzed lat. Wykonane są z metalu, dzięki czemu dłużej trzymają ciepło i co najważniejsze praktycznie nie będzie się dało ich uszkodzić. Oczywiście nadal dużym zainteresowaniem cieszą się termosy i kubki z podwójnymi ścianami, między którymi będzie próżnia. Nie tak dawno wykorzystywano jeszcze szkło, ale obecnie ten materiał odchodzi w niepamięć a zamiast tego stawia się raczej na stal nierdzewną. W przeciwieństwie do szkła jest ona dużo bardziej wytrzymała i dlatego powinna się dobrze sprawdzić.

Zewnętrzne obudowy

Liczy się wnętrze, ponieważ ono trzyma ciepło. Ale jest wielu klientów, dla których znaczenie ma również odpowiednia obudowa, która będzie antypoślizgowa i będzie się ją dobrze trzymało w ręce. To również taki element, na który dość mocno zwraca się uwagę i trzeba będzie go brać pod uwagę.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z firmowymi gadżetami.

Jakie są popularne gadżety reklamowe?
Czy warto inwestować w firmowe gadżety?
Jak przyciągnąć klientów swoimi dodatkami?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@stylgraf.pl

Galeria