Plecaki na laptopa - siedem rzeczy do rozważenia przy zakupie

Jeśli nosisz laptopa do pracy, szkoły lub college'u, plecak może być o wiele bardziej wygodny i praktyczny niż tradycyjna torba na laptopa. Istnieje ogromna różnorodność plecaków na laptopa dostępnych we wszystkich kształtach i rozmiarach, od bardzo tanich do naprawdę drogich. Wybór odpowiedniej torby dla Ciebie oznacza jasność co do Twoich potrzeb.

Poniżej znajduje się siedem kluczowych rzeczy do rozważenia przy zakupie plecaka na laptopa, aby mieć pewność, że masz torbę, z której będziesz zadowolony przez wiele lat.

1. Upewnij się, że pasuje do twojego laptopa

Choć brzmi to oczywisto, zdziwiłbyś się, ile osób musi wciskać laptopa do torby lub mieć netbooka ślizgającego się w ponadwymiarowej torbie. Sprawdź rozmiar swojego laptopa i zdobądź torbę, która pasuje. Rozmiar laptopa mierzy się jak telewizor - jest to przekątna ekranu, który jest używany. W porządku jest mieć trochę wolnego miejsca wokół laptopa, ale zbyt wiele zwiększa ryzyko uszkodzenia laptopa.

Jeśli masz już torbę, która jest zbyt duża na laptopa, lub wziąć fantazyjny do ponadgabarytowego, można go naprawić, kupując oddzielny rękaw do laptopa. To będzie amortyzować laptopa i utrzymać go bezpiecznie.

2. Czy jest w nim miejsce na wszystko inne, co będziesz chciał nosić?

Jeśli musisz nosić tylko laptopa i minimum kabli, możesz zdecydować się na smukły, tańszy plecak. Jednak większość ludzi posiada również dokumenty, iPody, dyski, długopisy i inne rzeczy niezbędne w codziennej pracy. Warto rozważyć plecaki z dodatkowymi przegródkami i specjalnie zaprojektowanymi kieszeniami. Jeśli spędzasz dużo nocy lub podróżujesz za granicą, poszukaj miejsca na nocną odzież, aby zaoszczędzić na zabraniu drugiej torby.

3. Sprawdź, czy będzie wygodny do noszenia

Przenoszenie torby sto metrów od samochodu do biurka różni się znacznie od dojazdów środkami transportu publicznego przez miasto lub spacerów na długich dystansach, dlatego należy upewnić się, że torba jest odpowiednia do tego, jak będziesz jej używać.

Na krótkich dystansach pewnie po prostu zawiesisz go przez ramię. Dalej i chcesz mieć odpowiedni system uprzęży z wyściełanymi ramiączkami i wentylacją - nie ma nic gorszego niż spocenie się pleców w drodze do pracy. Możesz też potrzebować paska w talii, a nawet paska piersiowego, aby rozłożyć ciężar z ramion.

Kołowy plecak na laptopa z teleskopową rączką jest idealny do odciążenia się podczas pędzenia przez lotnisko, biegania po taksówkę, a nawet po pełnym załadowaniu.

4. Chroń swój laptop przed uderzeniami

Unikaj torby, która nie ma określonej ochrony laptopa. Piankowa wyściółka jest zazwyczaj tańsza i w porządku. Niektórzy producenci, tacy jak Tech Air, używają sprężonego powietrza, ponieważ nie traci ono swojego kształtu i zapewnia doskonałą ochronę.

Wiele plecaków posiada przegródki na laptopa, a niektóre z nich mają pasek do ciasnego trzymania laptopa w przegródce. Droższe torby mogą mieć odpinany, wyściełany rękaw (lub, jak wspomniano wcześniej, można kupić osobny rękaw na laptopa).

5. Chroń swój laptop przed wodą

Oczywiście, jeśli nosisz przy sobie laptopa, jest szansa, że złapiesz go w złą pogodę, rozlejesz drinka lub wrzucisz do kałuży. Bardzo niewiele plecaków na laptopy jest całkowicie wodoodpornych, ale większość z nich zapewnia ochronę przed deszczem. Dzięki temu większość wilgoci pozostaje w zatoce podczas normalnego użytkowania.

6. Dobrze się przyjrzyj.

Po uporządkowaniu kwestii praktycznych nadszedł czas, aby zastanowić się nad wyglądem. Nie jest to tylko kwestia osobistego gustu, ale także wrażenia, jakie starasz się wywrzeć na innych. Na przykład, niedawno rozmawiałem z kimś, kto miał świetny plecak, którego używał do pracy przez większość dni. Następnie kupił bardziej formalną torbę na laptopa, na którą założył garnitur i poznał klientów.

7. Nie kupuj tanio ani za drogo

Twój laptop jest prawdopodobnie najcenniejszą rzeczą, jaką masz przy sobie, więc nie narażaj go na ryzyko tylko po to, by zaoszczędzić kilka groszy. Podobnie, nie musisz wydawać małej fortuny, żeby dostać odpowiednią torbę. Kiedy już zdecydujesz, czego potrzebujesz w powyższych obszarach, będziesz mógł porównać ceny odpowiednich produktów.

Przestrzeganie tych wytycznych pomoże Ci wybrać pomiędzy wszystkimi dostępnymi opcjami i upewnić się, że znajdziesz odpowiednią dla siebie torbę.

 

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z firmowymi gadżetami.

Jakie są popularne gadżety reklamowe?
Czy warto inwestować w firmowe gadżety?
Jak przyciągnąć klientów swoimi dodatkami?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@stylgraf.pl

Galeria