Najlepsze drukarki, które można kupić do biura

Znalezienie najlepszej drukarki biurowej wymaga odrobiny refleksji nad tym, jak zamierzasz jej używać. Potrzebujesz prędkości? Kolor? Wiele funkcji? Żadnych papierowych zacięć? Aby uzyskać wszechstronną drukarkę, która będzie pasować do każdego biura, kup Boską Monochromatyczną Drukarkę Laserową Biznesową MFC-L5900DW. Oferuje zadziwiająco dobre drukowanie tekstu z dużą prędkością z rzadkim zacięciem papieru.


Życie w biurze bez papieru brzmi jak świetny pomysł. Koniec z bałaganem, konserwowaniem drzew, itp. Jeśli jednak chodzi o rzeczywistość biura bez papieru, to brzmi ona lepiej jako pomysł zrealizowany przez wykonawcę w ramach dobrego planu korporacyjnego, niż w rzeczywistości działa w rzeczywistości.

Nawet jeśli Twoje biuro wciąż musi co jakiś czas drukować, to jest to ogromna poprawa w czasach, gdy ludzie czuli potrzebę drukowania każdej ważnej wiadomości e-mail, którą otrzymali. Chyba mam jeszcze kilka takich schowanych gdzieś w szufladzie.

Chociaż ludzie zużywają teraz mniej papieru niż kiedyś, nadal istnieje zapotrzebowanie na papier i druk, więc zebraliśmy najlepsze drukarki biurowe, jakie można kupić.

Kluczowe kwestie dotyczące drukarek biurowych

Zanim wybierzesz drukarkę biurową, zastanów się, jak chcesz korzystać z urządzenia. Zrozumienie Twoich potrzeb w zakresie druku pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Niestety, nie ma sposobu, aby dokładnie przewidzieć, ile zacięć papieru trzeba będzie usunąć za pomocą danej drukarki.

Koszt atramentu i lasera: Jest to jeden z najtrudniejszych do obliczenia aspektów drukarki. Jak mówi Consumer Reports, koszty atramentu są niewiarygodnie wysokie, kosztując ponad 6000 dolarów za galon, jeśli wziąć pod uwagę, co płacisz za każdy malutki wkład z atramentem. Koszty lasera są na dłuższą metę tańsze. Niektórzy producenci drukarek zapewniają koszt wydruku jednej strony, ale ich pomiary nie zawsze są zgodne z tym, jak będziesz korzystać z drukarki, więc Twoje koszty prawdopodobnie będą inne. Inny aspekt kosztu atramentu zależy od ilości wkładów z atramentem, których używa maszyna. Kolorowa drukarka atramentowa, która jest wykonana do fotografii, może mieć do ośmiu kaset, na przykład, które mogą być droższe do wymiany w czasie niż zwykły czarny tylko kaseta laserowa dla drukarki monochromatycznej.

Obsługa papieru: Różne drukarki będą mogły korzystać z różnych rozmiarów papieru, jak również z różnych grubości papieru. Drukarka może korzystać z tacy na papier, która może pomieścić 100 lub więcej arkuszy papieru, lub z podajnika papieru, który może pomieścić kilkadziesiąt arkuszy. Niektóre drukarki mogą nawet drukować automatycznie po obu stronach strony.

Uchwała: Producenci drukarek podają rozdzielczość drukarki w kropkach na cal, lub w dpi, zgodnie z CNET. Jeśli na przykład rozdzielczość drukarki jest podana jako 1200 x 1200 dpi, drukarka położy 1 200 punktów w poziomie i w pionie na każdy centymetr kwadratowy papieru. Dla porównania, jest to lepsza jakość rozdzielczości niż ta, którą można znaleźć przy 300 x 300 dpi. Większa rozdzielczość drukarki lepiej sprawdza się w przypadku zdjęć, natomiast mniejsza rozdzielczość dobrze sprawdza się w przypadku dokumentów tekstowych.

Rozmiar: Większe drukarki mają zazwyczaj większą prędkość drukowania i większą pojemność papieru niż mniejsze, więc duży model może lepiej pasować do Twojego biura. Jednakże, wiele mniejszych wersji jest teraz dostępnych, jak zauważa PC Mag. A może nawet potrzebujesz małej drukarki zasilanej bateryjnie, która pozwoli na drukowanie w dowolnym miejscu.

Prędkość: Producenci drukarek podają indeks prędkości dla swoich urządzeń na podstawie liczby stron na minutę, które można wydrukować. Te oceny często będą się różnić w czerni i bieli w porównaniu z wykonywaniem kolorowych wydruków. Zrozum, że oceny te są dokonywane w najlepszych możliwych warunkach drukowania, więc Twoje rzeczywiste wyniki mogą być wolniejsze. Drukarki Inkjet są szybsze niż kiedyś, ale najlepsze drukarki laserowe nadal mogą tworzyć najszybsze czarno-białe wydruki na rynku.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z firmowymi gadżetami.

Jakie są popularne gadżety reklamowe?
Czy warto inwestować w firmowe gadżety?
Jak przyciągnąć klientów swoimi dodatkami?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@stylgraf.pl

Galeria