Jak wybrać właściwą niszczarkę

Niezależnie od tego, czy chcesz chronić siebie lub swoją firmę przed oszustwami związanymi z tożsamością, przestrzegać przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, czy po prostu pozbyć się bałaganu w domu lub biurze, istnieje kilka kluczowych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej dla Ciebie niszczarki papieru. Wskazówki dotyczące tego, co należy rozdrobnić, znajdują się tutaj.
 
Istnieją 3 proste pytania, które należy sobie zadać, aby wybrać niszczarkę, która najlepiej spełnia Twoje wymagania.

1. Gdzie będzie używana niszczarka?

Niszczarki mogą być używane we wszystkich środowiskach pracy i w domu. Musisz zastanowić się nad liczbą osób, które będą korzystać z niszczarki, oraz nad tym, ile papieru będą musiały rozdrobnić na raz.
 
Czas pracy to czas, przez jaki rozdrabniacz może nieprzerwanie rozdrabniać, zanim będzie musiał ostygnąć. W większych środowiskach biurowych wielu użytkowników może być zmuszonych do ciągłego niszczenia jednego po drugim. Do użytku domowego / domowego biura rozdrabnianie może być nieco rzadsze, więc rozdrabniacz musiałby działać nieprzerwanie tylko przez kilka minut. Pojemność arkusza to liczba arkuszy papieru, które można rozdrobnić na raz, im większa pojemność arkusza, tym szybciej można rozdrobnić duże stosy papieru.
 
W ofercie firmy Fellowes znajduje się wiele różnych typów niszczarek do papieru z paskami, z krzyżowym cięciem lub mikropodziałem, przeznaczonych do każdego rodzaju zastosowań, w tym: niszczarki osobiste do użytku domowego i w małych biurach, niszczarki do użytku domowego i w małych biurach (SOHO) do częstszego użytku, niszczarki komercyjne do użytku w dużych biurach, niszczarki o wysokim poziomie bezpieczeństwa do wyjątkowo poufnego niszczenia oraz niszczarki z automatycznym podawaniem, które oferują rozwiązanie automatycznego niszczenia. Oferujemy również wybór materiałów do rozdrabniania, które stanowią uzupełnienie naszych maszyn.

2. Jaki poziom bezpieczeństwa jest wymagany?

Twoje potrzeby w zakresie bezpieczeństwa zależą od wrażliwości materiałów, które niszczysz. Poziomy bezpieczeństwa mogą być mierzone w stopniach DIN. Im wyższy poziom DIN, tym mniejszy rozmiar cięcia, a tym samym lepsza ochrona przed oszustwami związanymi z tożsamością.
Rozdrabniacz do pasków oferuje podstawową ochronę, tnąc każdy arkusz A4 na około 36 pasków. Rozdrabniacz do cięcia poprzecznego zapewniłby lepszą ochronę przed oszustwami związanymi z identyfikacją, ponieważ kawałki pocięte na konfetti stają się niezwykle trudne w montażu.
W przypadku wysoce poufnych dokumentów niszczarka mikropocięta oferuje doskonałą ochronę, rozdrabniając jedną kartkę papieru na ponad 2000 sztuk, co prawie uniemożliwia złodziejom tożsamości ponowne złożenie dokumentów. Fellowes oferuje również rozdrabniacze DIN 5 i 6, które oferują wysoką ochronę najbardziej poufnych informacji, np. norm rządowych.

3. Które funkcje niszczarki ułatwią ci pracę?

Po wybraniu podstawowych specyfikacji, aby spełnić wymagania dotyczące użytkowania i bezpieczeństwa, można zacząć analizować innowacyjne funkcje, które mogą sprawić, że proces niszczenia będzie łatwiejszy, szybszy i bezpieczniejszy. Innowacyjne funkcje koleżanek zajmują się problemem zacięć papieru, frustracją konsumentów numer 1 podczas rozdrabniania, a także bezpieczeństwem, które daje dodatkowy spokój ducha i wiele więcej.
 
Cechy zatoru papierowego
 
Technologia Fellowes 100% Jam Proof jest zaawansowaną, unikalną cechą, która nie tylko eliminuje zacięcia papieru, ale także umożliwia wykonywanie trudnych zadań. Zobacz Jam Proof In Action. Inne technologie zapobiegające powstawaniu dżemu to Jam Blocker, który blokuje dżemy przed ich rozpoczęciem. Zobacz Jam Blocker w akcji.

 

Cechy bezpieczeństwa

Niszczarki Fellowes oferują funkcje bezpieczeństwa, które zapewniają różny poziom ochrony, od podstawowej funkcji Safety-Lock po bardziej zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak technologia Fellowes SafeSense, która automatycznie zatrzymuje niszczarkę po dotknięciu ręką otworu na papier. Patrz Safesense in Action.

 

Oszczędność energii

Rozdrabniacze Fellowes oferują dwie funkcje oszczędzania energii, podstawową funkcję Auto-Shut Off, która wyłącza urządzenie po pół godzinie bezczynności, oraz system oszczędzania energii, który zmniejsza zużycie energii podczas pracy i wyłącza urządzenie po okresach bezczynności. Patrz: System Oszczędzania Energii w Działaniu.
 
Inne użyteczne funkcje
 
Jeśli chodzi o rozdrabnianie we wspólnych przestrzeniach. Fellowes oferuje technologię SilentShred™, zapewniającą bardzo ciche rozdrabnianie bez zakłóceń. Zobacz SilentShred™ w akcji. Funkcja Auto-Oil znajduje się w niszczarkach do cięcia poprzecznego i automatycznie smaruje noże, co przedłuża żywotność niszczarek do papieru.
 
Jakie inne materiały będą Ci potrzebne do regularnego niszczenia?
 
Ostatnim ważnym kryterium, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze niszczarki, jest to, jakie materiały oprócz papieru mogą wymagać regularnego rozdrabniania. Niszczarki mają możliwość rozdrabniania dodatkowych materiałów, takich jak zszywki, spinacze, karty kredytowe i płyty CD.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z firmowymi gadżetami.

Jakie są popularne gadżety reklamowe?
Czy warto inwestować w firmowe gadżety?
Jak przyciągnąć klientów swoimi dodatkami?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@stylgraf.pl

Galeria